zugi
(Przyjaciel HL)

663
odpowiedzi
77
tematów
220
Reputacja
2
Poleceni
Status:
Online (Czyta wątek @ 04:02:10)
Ostatnia wizyta:
mniej niż 1 minutę temu
Razem postów:
663
Razem wątków:
77
Spędzony czas online:
1 Miesiąc, 4 Dni
Poleconych użytkowników:
2
Discord:
Biografia:
Czołem! mam na imię Dawid oraz mam 18 lat.W wieku ~16 lat przez swoje problemy, nałogi w jakie wpadłem w Polsce postanowiłem wylecieć do mojej mamy do Londynu.Generalnie nigdy nie uczyłem się super dobrze, tak na prawdę to nigdy mnie do tej nauki nie ciągnąłem się w szkole leciała jedynka za jedynką.Pomimo słabych ocen w szkole za każdym razem udawało mi się zdać klasę.Generalnie nigdy nie byłem osobą która lubi się użalać nad sobą publicznie.Mam w życiu chwile w której nic mi się nie chce taka typowa straszna załamka w tym czasie zazwyczaj odpalam sobie jakąś pleyliste i najczęściej taką playlistą jeszcze bardziej się dobijam... Na pewno moje życie zmieniło się na lepsze od kiedy poznałem swoją drugą połówkę, z którą aktualnie jestem do teraz.Generalnie nie mam jakiegoś wielkiego zainteresowania w życiu, na pewno kiedyś miałem zajawkę na piłkę ale to chyba u każdego coś takiego miało miejsce w młodszych latach.Aktualnie staram się coś zrobić ze sobą i właśnie od około kilku miesięcy ćwiczę nad swoją sylwetką. Social Media: Snapchat: dawidgoodboyxd FB - Dla zjanomych IG - Dla znajomych
[Obrazek: LkqDscY.png]