Korzystasz z niebezpiecznego połączenia z naszym forum!
Przejdź do bezpiecznego połączenia HTTPS:

zugi
(Gracz)
Gracz

Data rejestracji: 13-06-2018
Data urodzenia: 16-01-2001 (18 lat)
Czas lokalny: 21-10-2019, godzina 07:14:30
Status: Offline

Reputacja: 190
Zacny

Informacje o zugi
Ostatnia wizyta: Wczoraj, 14:16:32
Razem postów: 634 (1.28 postów dziennie | 3.11 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 71 (0.14 wątków dziennie | 2.64 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 1 Miesiąc, 1 Dzień
Poleconych użytkowników: 2

Dane kontaktowe użytkownika zugi
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika zugi
Prywatna wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość do użytkownika zugi

Dodatkowe informacje o zugi
Miejscowość: Londyn
Biografia: Czołem! mam na imię Dawid oraz mam 18 lat.W wieku ~16 lat przez swoje problemy, nałogi w jakie wpadłem w Polsce postanowiłem wylecieć do mojej mamy do Londynu.Generalnie nigdy nie uczyłem się super dobrze, tak na prawdę to nigdy mnie do tej nauki nie ciągnąłem się w szkole leciała jedynka za jedynką.Pomimo słabych ocen w szkole za każdym razem udawało mi się zdać klasę.Generalnie nigdy nie byłem osobą która lubi się użalać nad sobą publicznie.Mam w życiu chwile w której nic mi się nie chce taka typowa straszna załamka w tym czasie zazwyczaj odpalam sobie jakąś pleyliste i najczęściej taką playlistą jeszcze bardziej się dobijam... Na pewno moje życie zmieniło się na lepsze od kiedy poznałem swoją drugą połówkę, z którą aktualnie jestem do teraz.Generalnie nie mam jakiegoś wielkiego zainteresowania w życiu, na pewno kiedyś miałem zajawkę na piłkę ale to chyba u każdego coś takiego miało miejsce w młodszych latach.Aktualnie staram się coś zrobić ze sobą i właśnie od około kilku miesięcy ćwiczę nad swoją sylwetką.

Social Media:

Snapchat: dawidgoodboyxd
FB - Dla zjanomych
IG - Dla znajomych

Sygnatura użytkownika zugi
[Obrazek: LkqDscY.png]