Korzystasz z niebezpiecznego połączenia z naszym forum!
Przejdź do bezpiecznego połączenia HTTPS:

ReMo - nowa nuta.
Siemanko, moja tutaj jest druga zwrotka. Wraz z kumplem zapraszamy do ocen. 

Jakby się popsuło coś to zostawiam link tutaj

https://youtu.be/dbxkdCbplig

Odpowiedz
Wysoki progress! Oby tak dalej! Pozdrawiam

Akurat ty nad szybkoscia jeszcze popracuj

[Obrazek: EDPErzt.png]
Nie ważne czy ludzie doceniają moją prace liczy się że ją wykonuje.
Odpowiedz
Twój kumpel jakoś tempo bitu potrafi dopasować do wymawianego tesktu, Ty za to: nuta leci tak spokojniej a ty lecisz jakby miała ci uciec. popracuj nad tym Chansub-global-emoticon-cfaf6eac72fe4de6-24x18

[Obrazek: U4xWPse.png]
Odpowiedz
(16-03-2019, 11:27:45)KamiLu napisał(a): Twój kumpel jakoś tempo bitu potrafi dopasować do wymawianego tesktu, Ty za to: nuta leci tak spokojniej a ty lecisz jakby miała ci uciec. popracuj nad tym Chansub-global-emoticon-cfaf6eac72fe4de6-24x18

Kumpel siedzi w tym półtora roku, dzięki za opinię. Wiem już na czym teraz będę skupiał swoją uwagę Chansub-global-emoticon-ebf60cd72f7aa600-24x18

Odpowiedz
Pierwsza zwrota sztos chłop wie co jest pięć ale 2 tą co chyba ty śpiewałeś no nie ma progresu żadnego dalej off beat dalej mi to nie siada

Odpowiedz
o typowy rytm zawsze tak samo gadasz a bit inny XD
kolega fajnie za to

[Obrazek: lABNOJo.gif]
He was the best driver who ever lived, Senna.
Odpowiedz
ten kolezka wsm ma spoko głos i nie wypada z bitu, ale tekst trochę słaby
a ty praktycznie dalej to samo, minimalny progres

[Obrazek: mPT905t.jpg]
Odpowiedz
Po co robić coś na siłę? Nie udaje Ci się to tego nie rób
Ugh z tego kolegi coś będzie ale u ciebie to już wee

Odpowiedz
Git, pracuj dalej Chansub-global-emoticon-9f2ac5d4b53913d7-24x18

Ja się staram być nie smutnym, bo to się traci czas w życiu niepotrzebnie na bycie smutnym ~Arab.
Odpowiedz
Już miałem cię pochwalić... ale zauważyłem ,że przez pierwsze minuty śpiewał twój kolega, który bardzo dobrze rapuje i skleja słowa do rytmu.
Niektórzy jak ''TY'' po prostu nie mają talentu do rapowania oczywiście ja cie tutaj nie mam na celu obrazić absolutnie ja?!... ciągle robisz te same błędy nie ma żadnego progressu jak to inni piszą ,żeby ci smutno nie było rozumiem.
A i jeszcze czemu ty ciągle śpiewasz o tych podwórkach? mieszkasz w budzie? bo nie rozumiem tego.

[Obrazek: x1gBDdM.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości